Nasz zespół

Meet Our Educators
  • Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół, który od wielu lat tworzy ciepłą,domową atmosferę dla naszych dzieci
  • Współpracujemy wyłącznie z osobami, które posiadają wykształcenie pedagogiczne i autentyczną pasję pracy z dziećmi.

• Wspólnie tworzymy przedszkole przyjazne Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, w którym wszyscy czują się dobrze.

• Magdalena Merta
      Nauczycielka

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Podchodząca do pracy z dziećmi z wielkim zamiłowaniem i prawdziwym zaangażowaniem. Życzliwa, uśmiechnięta, kreatywna, ale także konsekwentna. Prywatnie pasjonatka fotografii.

• Kiera Agata
      Nauczycielka

Studentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Uwielbia pracę z dziećmi i błyskawicznie nawiązuje z nimi kontakt. Nieustannie się rozwija i zaznajamia z nowoczesnymi stylami nauczania. Jest osobą bardzo aktywną i dynamiczną, dzięki czemu podczas zajęć nie ma miejsca na nudę.

• Weronika Biegun
      Nauczycielka języka angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Filologię Angielską ze specjalizacją w nauczaniu ukończyła z wyróżnieniem. Nauczyciel o nieszablonowym stylu pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku i na różnych poziomach. Najlepiej czuje się podczas pracy z dziećmi. Swoją pozytywną energią, kreatywnością porywa dzieci do wielozmysłowego poznawania języka.